از راه های خرید لباس بچه گانه میتوان به خرید از مغازه اشاره کرد. در این نوع خرید شخص باید حضورا به بازار گردی مشغول شده و مغازه های مختلفی را برای پیدا کردن لباس مناسب و هم اندازه ی خود جست و جو کند. در این نوع روش مانند هر نوع روش دیگری میتواند مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد.

از مزایای خرید از مغازه میتوان به پرو کردن لباس قبل از خرید اشاره کرد اما این مزیت در برابر اینکه باید وقت زیادی صرف گشت و گذار در مغازه های می شود چندان مناسب نیست.

از دیگر روش های خرید لباس بچه گانه میتوان به حراجی های لباس اشاره کرد که به صورت روزانه یا هفتگی در مکان های خاصی صورت میگیرد و شخص میتواند با مراجعه به این محل ها نسبت به خرید لباس برای خود یا فرزندش اقدام کند اما در این روش نیز وقت زیادی صرف رفت و آمد و انتخاب لباس میشود.

روش سوم که مطمئنا یکی از بهترین روشهای خرید لباس می باشد استفاده از سایت و اینترنت برای خرید لباس می باشد زیرا در این روش احتیاجی به خروج از منزل نیست و شخص با استفاده از یک سیستم شخصی متصل به اینترنت می تواند با مراجعه به سایت تولیدی لباس بچه گانه ایفایل مارکت از فروش پوشاک در تولیدی لباس بچه گانه استفاده کرده و محصولات با کیفیت این تولیدی را خریداری نماید.

ارائه بهترین البسه همراه با ضمانت های لازم از جمله بخشی از حمایت هایی است که سایت ایفایل مارکت از خریداران آنلاین خود انجام میدهد.