آشنایی با 5 مرکز اصلی خرید لباس بچگانه تهران

خرید لباس و سیسمونی در دوران بارداری کار آسانی نیست. انتخاب یک مرکز خرید مخصوص لباس و وسایل کودک تا حد زیادی کار را راحت می‌کند. مرکز خرید لباس کودک در تهران این امکان را برای تمام مادران و خانم‌های باردار فراهم کرده تا به راحتی لباس یا وسایل مورد نیاز کودک خود را خریداری کنند.

ایفایل مارکت– خرید لباس کودک برای والدین بسیار هیجان‌انگیز است و اکثر والدین با عشق و علاقه برای فرزند خود لباس و وسایل مخصوص می‌خرند. معمولاً در پاساژها و مراکز خرید تعداد فروشگاه‌های لباس زنانه و مردانه نسبت به لباس کودک و نوزاد بیشتر هستند و تنوع لباس‌های بزرگ‌سالان در این مراکز خرید خیلی بیشتر است.

ازاین‌رو، والدین ترجیح می‌دهند به مرکز خرید لباس کودک مراجعه کنند. در این مراکز فروشگاه‌های متعددی وجود دارد و انواع لباس‌های راحتی کودک و نوزاد، لباس مجلسی کودک، وسایل سیسمونی، کفش و وسایل بهداشتی نوزاد و کودک را به راحتی می‌توان از آن‌ها خریداری کرد. در ادامه مرکز خرید لباس کودک در تهران را به شما معرفی می‌کنیم.

خرید لباس بچگانه - دخترانه

- خیابان بهار

خیابان بهار چندین سال است که به عنوان بورس خرید لباس کودک در تهران به حساب می‌آید. فروشگاه‌ها و مراکز خرید متعددی در خیابان بهار هستند که لباس‌ها و وسایل مخصوص کودک و نوزاد را به فروش می‌رسانند. تنوع لباس کودک و نوزاد و وسایل سیسمونی در مراکز خرید و فروشگاه‌های به حدی ست که انتخاب را برای شما مشکل می‌کند.

این فروشگاه‌ها انواع لباس‌های خارجی و ایرانی دارند و شما می‌توانید با قیمت‌های متفاوت لباس و وسیله مورد نیاز کودک خود را خریداری کنید. به‌غیراز لباس می‌توانید انواع اکسسوری کودک و اسباب‌بازی را با قیمت‌های مناسب برای فرزند خود تهیه کنید. آدرس: خیابان بهار، تقاطع خیابان انقلاب اسلامی تا خیابان طالقانی و سمیه

 

بازارچه کودک گاندی- مرکز خرید لباس کودک در تهران

بازارچه کودک گاندی یک مرکز خرید لباس کودک در تهران است و انواع لباس‌های خارجی را می‌توانید در این بازارچه برای فرزند خود تهیه کنید. این مرکز خرید ۲۵ فروشگاه دارد و لباس‌هایی که در این مرکز خرید به فروش می‌رسند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و قیمت بالایی نیز دارند. شما می‌توانید انواع لباس دخترانه و پسرانه و اکسسوری های مختلف مانند کلاه، شال گردن، کراوات، کمربند و… را در این مرکز خرید پیدا کنید.

مرکز خرید لباس کودک در تهران- مجتمع شاپرک

مجتمع تجاری یک مرکز خرید لباس کودک در تهران آیت که علاوه بر فروشگاه‌های لباس مخصوص کودک دارای امکانات متعدد دیگری نیز هست. فروشگاه‌های لباس کودک در این مجتمع بسیار متنوع بوده و لباس‌های دخترانه، پسرانه و وسایل سیسمونی نوزاد با قیمت‌های مختلف در این فروشگاه‌ها موجود هستند.

این مجتمع دارای مراکز تفریحی، باشگاه ورزشی مادر و کودک، مرکز روانشناسی، فود کورت، شهربازی، مرکز استعداد یابی، اتاق شیردهی و پارکینگ است. آدرس: بزرگراه رسالت، مسیر غرب به شرق، بعد از ایستگاه علم و صنعت، نرسیده به بزرگراه باقری

خرید پیراهن دخترانه - بچگانه

پاساژ جمهوری

در خیابان جمهوری و منار خیابان شانزلیزه دو مرکز خرید لباس و سیسمونی کودک وجود دارد. لباس‌ها و وسایل سیسمونی در این مرکز خرید قیمت‌های مناسبی دارند و می‌توانید انواع لباس و وسایل بازی را برای رده سنی متفاوت خریداری کنید.

میدان سنایی- مرکز خرید لباس کودک در تهران

میدان سنای بورس لباس‌های خارجی و ایرانی مخصوص کودک و نوزاد است. فروشگاه‌های لباس کودک سنایی، تنوع بسیار زیادی از لباس و وسایل سیسمونی نوزاد با قیمت‌های متفاوت و مناسب دارند. آدرس: کریمخان، خیابان سنایی، میدان سنایی

همچنین، برای خرید لباس کودک می‌توانید به سایت یا اپلیکیشن ایفایل مارکت مراجعه کنید، راهنمایی بگیرید و در صورت تمایل خرید خود را انجام دهید.