هر یک از ما به خوبی به خاطر داریم که وقتی در جشن تولد خود هدایایی دریافت می‌کردیم که به درد والدین ما می‌خورد یا زمانی که به جای کادو مبلغی پول را به عنوان هدیه دریافت می‌کردیم چه حالی داشتیم. معمولا علت دریافت چنین هدایایی این است که کسی که کادویی برای تولد یک کودک می‌خرد پیش خود فرض می‌کند که آن کودک همه چیزهای مورد نیاز خود را به علاوه تعداد زیادی اسباب بازی متنوع دارد و نمی‌خواهد با صرف هزینه غیرضروری چیزی تهیه کنند که به کار نخواهد آمد. در این مطلب هدایایی را به شما معرفی می‌کنیم که هم کودکان را خوشحال می‌کند و هم کاربردی است.

بازی‌های فکری

یک کودک هر تعدادی هم که بازی فکری داشته باشد بازهم می‌تواند با بازی‌های فکری جدید چیزهای جدیدی بیاموزد. ضمنا بازی‌های فکری زیاد جا گیر نیستند پس لازم نیست نگران تبعات خرید این کادو برای مادر و پدرانی باشید که فضای زیادی برای اسباب‌بازی‌های فرزند خود ندارند.

کراوات و پاپیون یا لباس های راحتی با کیفیت

کودکان هم گاهی نیاز به لباسهای رسمی دارند. با وجود این که لباس‌های کودکان به سرعت به علت تغییر سایز غیرقابل استفاده می‌شوند، کراوات‌، پاپیون‌ها و اکسسوری‌های کودکان در سنین مختلف قابل استفاده هستند و خیلی زود کوچک نمی‌شوند. ضمنا می‌توان آن‌ها را با هر لباسی ست کرد و استایل‌‌های متنوعی برای آن‌ها ایجاد کرد. همچنین لباس های راحتی با کیفیت نیز یکی از ضروریات کودکان است.

گل‌سر و تل سر

گل سر و اکسسوری‌ها  به زودی کوچک و غیر قابل استفاده نمی‌شوند. این وسایل به راحتی قابل ست کردن با لباس‌های مختلف کودکان هستند. با این جزئیات هر کودکی می‌تواند استایلی جذاب و دوست داشتنی داشته باشد و با این تغییرات کوچک استایل خود را از یک استایل قابل قبول به فوق‌العاده ارتقا دهد.

کفش کتانی

کودکی دوران تحرک و بازیگوشی است؛ به همین دلیل هم کودکان نیاز زیادی به کفش‌های کتانی دارند تا بتوانند در سلامت و راحتی به بازیگوشی بپردازند.

کتاب‌های کودکان و لوازم‌التحریر

کتاب هم از دیگر هدیه‌هایی است که برای کودکان بسیار مناسب است. با خریدن کتاب‌ برای کودکان عادت کتابخوانی را در آن‌ها نهادینه کرده و آن‌ها را دعوت به یادگیری می‌کنید. لوازم‌التحریر و ابزار کاردستی، نقاشی و رنگ‌آمیزی هم به پرورش خلاقیت کودکان شما کمک می‌کنند.