فروشگاه اینترنتی خرید پوشاک

بر اساس یک نظر سنجی که شرکت eMarketer در آوریل سال 2019 انجام داد، از هر سه کاربر آمریکایی پنج کاربر در ماه گذشته خرید آنلاین پوشاک انجام داده بودند. (آمریکا به عنوان مهد تجارت الکترونیک جهان نمونه خوبی برای بررسی رفتار مخاطبان است) این خرید ها انواع پوشاک و کفش و محصولات جانبی را شامل شده است. این عدد یعنی 60 درصد کل مشتریان خرید اینترنتی پوشاک انجام دادند. وقتی آمار نظر سنجی را دقیق تر بررسی می کنیم در جامعه آماری زنان و جوانان این درصد تا عدد 68 نیز ارتقاع پیدا می کند.خرید اینترنتی پوشاک با ارسال رایگان

نظر سنجی مشابهی در سال 2018 توسط شرکت CPC Strategy  صورت گرفت که نشان می دهد خرید اینترنتی پوشاک از فروشگاه های اینترنتی حدفاصل سال 2018 تا 2019 حدود سی درصد افزایش داشته است. این نظرسنجی نشان می دهد از هر پنج کاربر یک یا دو کاربر آن هم یک یا دو بار در سال اقدام به خرید پوشاک از طریق اینترنت کرده اند. طبق نظر سنجی CPC ، به ترتیب اولویت، بهترین ویژگی یک فروشگاه آنلاین که خریدار را تشویق به خرید لباس از طریق اینترنت می کند اول حمل و نقل رایگان، دوم امکانات مختلف برای بازدید محصول و سوم امکان بازگشت آسان کالا است.خرید آنلاین پوشاک در ایران

در سال های اخیر خرید اینترنتی اقلام مختلف در کشورمان رونق چشمگیری داشته. همانطور که در آمار اشاره شد، کاربران ایرانی نیز انتظارات مشابهی از فروشگاه های آنلاین دارند تا بتوانند با خیال راحت پوشاک خودشان را از طریق اینترنت سفارش دهند. مسلما در این بین تولید کننده ای در رقابت جذب مشتری موفق تر است که بتواند هم زمان با ارائه کیفیت مناسب، خدمات جذابی نیز برای فروش اینترنتی ارائه دهد. کاربران ایرانی نیز انتظارات مشابهی دارند که در صورت برآورده شدن آن ها خرید اینترنتی پوشاک برایشان بسیار لذت بخش خواهد بود.


مزایای خرید پوشاک از طریق اینترنت

شاید بد نباشد به برخی از خصوصیت های خرید آنلاین که در مغازه ها وجود ندارد دقت کنید.

  • تقریبا هیچ مغازه ای تنوعی که یک فروشگاه آنلاین لباس در اختیار شما قرار می دهد را ندارد. همین که به راحتی وارد سایت می شوید و از بین ده ها و صد ها طرح مختلف طرح خودتان را انتخاب می کنید در نوع خود امکان بی نظیری است.
  • دیگر نگران درگیر شدن در بازی های کلامی مرسوم خرید های حضوری لباس نخواهید بود. همه ما خاطرات جالب توجهی از تبلیغات کلامی غیر واقعی برخی فروشندگان لباس داریم. در خرید اینترنتی پوشاک خبری از اطلاعات اضافی که به درد شما نخورد نیست. مختصر و مفید.
  • شاید فکر کنید عدم امکان پرو یکی از معایب خرید آنلاین پوشاک است. اما در نظر بگیرید وقتی تقریبا همه فروشگاه های آنلاین پوشاک اندازه دقیق لباس ها را با ذکر عدد به سانتیمتر به شما می دهند، دیگر لازم نیست برای خرید یک پیراهن یا شلوار پنج تا را پروکنید.
  • سایت های اینترنتی خرید پوشاک برای جلب رضایت مشتری عمدتا امکان بازگشت کالا بدون چون و چرا را برای مشتری در نظر گرفته اند، تا دیگر نگران عدم تناسب محصولی که به دستتان رسیده با آن چیز که در عکس دیده اید نباشید. چیزی که شاید در اکثر مغازه ها پیدا نکنید.
  • مغازه ها تخفیف هایشان را پشت ویترینشان اعلام می کنند، نه در سایت و نه در کانال که به راحتی در دسترس شماست. چه چیزی بهتر از یک خرید با تخفیف بالا؟